Projekční a inženýrská činnost
Zajišťujeme projekty vzduchotechniky a navazujících profesí TZB (chlazení, ústřední vytápění, silnoproud, slaboproud, měření a regulace, ZTI) ve všech projektových stupních (studie, DÚR, DSP, DRS). Projektová dokumentace je zpracovávaná systémem AUTOCAD 2005.
 
Dodávka a montáž systémů přímého chlazení a tepelných čerpadel
Zajišťujeme dodávku, montáž a zprovoznění klimatizačních zařízení typu SPLIT, MULTI – SPLIT, VRV, propojení kondenzačních jednotek a chladičů s přímým odparem chladiva, jednotek přesné klimatizace atd. Samozřejmostí je silnoproudé připojení a odvod kondenzátu. Preferujeme především prověřené a renomované výrobce (značky Toshiba, Daikin a Mitsubishi tvoří cca. 90% instalovaných  systémů), ale jsme schopni dodat a zprovoznit jakékoliv klimatizační zařízení dle přání klienta. V roce 2007 jsme úspěšně začali s realizací tepelných čerpadel „vzduch – voda“ Daikin Altherma.
 
Dodávka a montáž vzduchotechnických zařízení, vč. zaregulování a zprovoznění
Zajišťujeme dodávku, montáž vzduchotechnických jednotek, vzduchotechnických rozvodů (čtyřhranné, SPIRO), požárních klapek, regulačních a distribučních prvků a technických izolací (tepelných, požárních a hlukových). Společností Pomok Vzduchotechnika jsme proškoleni pro výrobu a realizaci rozvodů z vypěněného polyuretanu krytého oboustranně hliníkovou fólií (italský výrobce PITRE s.r.l.). Samozřejmostí je proměření výkonnostních parametrů instalovaného zařízení, zaregulování systému, zkušební provoz a vypracování kompletní provozně – technické dokumentace.
 
Dodávka a montáž systémů M+R a silnoproudých rozvodů
Standardní součástí dodávky vzduchotechnického zařízení je profese M+R a silnoproud. Jednodušší instalace (zapojení jednotlivých ventilátorů, klimatizačních jednotek, apod.) provádí naši pracovníci sami. Složitější systému měření a regulace, silno a slaboproudé rozvody, systémy EPS, EZS pro nás provádí většinou spolupracující firmy tzv. „na klíč“.
 
Dodávka a montáž zdravotně - technických instalací
Zdravotně – technické instalace (ZTI) a instalace systémů ústředního vytápění  jsou prováděny obdobným způsobem, jako silnoproudé rozvody, tzn. že jednodušší realizace (odvod kondenzátu od klimatizačních jednotek, montáž směšovacích uzlů pro vzduchotechnické jednotky apod.)  provádí naši pracovníci. V případě, že se jedná o kompletní dodávku zajišťujeme realizaci formou subdodávky.
 
Dodávka a montáž systémů ústředního vytápění
Zdravotně – technické instalace (ZTI) a instalace systémů ústředního vytápění jsou prováděny obdobným způsobem, jako silnoproudé rozvody, tzn. že jednodušší realizace (odvod kondenzátu od klimatizačních jednotek, montáž směšovacích uzlů pro vzduchotechnické jednotky apod.) provádí naši pracovníci. V případě, že se jedná o kompletní dodávku zajišťujeme realizaci formou subdodávky.
 
Záruční a pozáruční servis
Provádíme kompletní záruční a pozáruční servis námi instalovaných i cizích zařízení. Pozáruční servis je prováděn buď periodicky, na základě servisních smluv, nebo se jedná o V případě podepsání servisní smlouvy námi realizované zakázky, je záruční lhůta automaticky prodloužena na 36 měsíců.
 

Kontakt

K&L - SERVIS s.r.o.


Sídlo společnosti:
 

Nádražní 344/23
150 00 Praha 5 – Smíchov
Mapa
Tel.:+420 724 548 574
E-mail:  Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 

Provozně-technické zázemí a kancelář:

Petrovická 440 
399 01 Milevsko
E-mail:  Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Tel.: +420 382 231 710
Fax.: +420 382 211 578
Web: www.klservis.cz